Stará dobrá kůže

Taky se vám stává, že starou věc nechcete vyměnit za novou? A nejde jen o to, že k ní máte vztah, ale že je vlastně lepší, než ty nové. Je sice už trochu zašlá, ale funguje dobře a původní kvalitu už dnes neseženete. To samé platí i u kožených věcí, kde je jasně vidět, že i desítky let stará kůže je stále pevná a kvalitní, jen je na ní znát ten věk.

Naštěstí je několik možností, jak tento stav zlepšit a my vám s tím rádi pomůžeme. Pokud si nejste jistí, třeba vás přesvědčí renovace těchto krásných černých sedadel, které vystřídaly již několik automobilů a jejich ročník je úctyhodný – 1978. Na těchto obrázcích poznáte, že jde o běžně používaná sedadla, která již mají své mouchy, ale majitel se rozhodl proměnit je do lepšího vzhledu.

Na začátku jsme je pečlivě vyčistili a opravili všechny větší nedostatky. Pak zbrousili menší oděrky, zatmelili praskliny a po vyhlazení povrch dokonale odmastili. Následovalo namíchání barvy, nástřik a pak ještě nástřik bezbarvým lakem. Po 24 hodinách jsme celý povrch naimpregnovali a pro příjemnou vůni ještě použili esenci kůže. Výsledkem jsou sedadla, která neurazí žádný automobil a jistě budou sloužit ještě mnoho let.

Pro více informací a případnou rezervaci nás prosím kontaktujte.