OCHRANNÉ POLEPY AUT

Proč chránit lak automobilu?

Pravidelné používání každého automobilu způsobí, že lak stárne a dostává šrámy. Kamínky během jízdy nebo běžná návštěva parkoviště způsobí, že váš nový lak už není zcela nový. Vám se až zastaví dech a chcete to vrátit zpět, ale mnohdy cesta zpět není vůbec nebo je příliš nákladná. Od těchto nepříjemných pocitů vám pomůže ochranná PPF fólie.

Ochranná fólie PPF

Paint Protection Film (PPF) je extrémně odolná, prakticky neviditelná polyurethanová fólie, která se aplikuje na povrch vašeho vozu. Chrání tak lak a dodává mu vyšší lesk než ten sériový, přičemž má samoopravný efekt, díky němuž je fólie odolná proti vzniku škrábanců. Nemusíte se obávat nevratných změn – Paint Protection Film je 100% odstranitelný z továrního laku bez jakéhokoli poškození.

Technologie samoopravitelnosti zajišťuje schopnost vrchní vrstvy zacelit se, když na povrchu folie vzniknou drobné škrábance, například po mytí. Vrchní vrstva o tloušťce přibližně 0,15 mm se postupem času a působením tepla ze slunce sama zacelí. Tento efekt lze urychlit pomocí horké vody nebo tepla z fénu. Škrábance doslova zmizí před očima.

Ochranná fólie se obvykle aplikuje na ty nejzranitelnější části vozidel jako je kapota, nárazník, zrcátka, kliky, atd. Po nalepení je téměř neviditelná a přesto poskytuje maximální ochranu vozu před každodenním opotřebením.

Naše služby

Nabízíme profesionální služby v oblasti polepů automobilů fólií na ochranu laku a keramické ochrany exteriéru vozu.