Keramika vám udrží lak jako nový

Není žádné tajemství, že ani nové auto nemá lak ve špičkové kondici. Přesto s jeho koupí máte o něco větší pocit, že by bylo správné dopřát mu kvalitní péči, která prodlouží životnost a ve výsledku vám přinese investované finance zpět. Na druhou stranu stejné kroky můžete udělat i u auta staršího, nejprve mu navrátit téměř původní vzhled a pak ochránit.

Jedním z důležitých prvků, který ovlivňuje první dojem při pohledu na automobil, je kvalita laku. Pokud se rozhodnete dopřát svému autu opravdu kvalitní a dlouhodobou službu, je tu cesta ochrany formou keramické vrstvy.

Jedná se o několikakrokový proces, kdy se lak nejprve zbaví všech nečistot, pak se dokonale vyleští a nakonec se nanese ochranná vrstva s životností až 36 měsíců. Tu je nutné správně udržovat a i v této funkční době o ni pravidelně pečovat. Rozhodně doporučujeme pouze ruční mytí automobilu a 2x ročně doplnění keramické vrstvy některým z přípravků, který snadno nanesete a rozetřete mikroutěrkou.

Rozsah celého zákroku je daný především počátečním stavem laku. V některých případech může stačit jednokrokové leštění, ve většině ale potřebujete kroků více, a proto i cena je velmi individuální.

V každém případě je na konci celého procesu lak, který je dokonale hladký, po kterém snadno stéká voda a nedrží se nečistoty, a který vám dělá radost po dobu několika let.

Po tom, co máte vyřešený exteriér, určitě stojí za to pravidelně pečovat také o čistý interiér. Čalounění, sedadla, strop i všechny plasty je možné udržet ve skvělé kondici po celou dobu životnosti auta. Stačí svěřit automobil do naší péče a budete mít vše pod jednou střechou.

Informace o cenách těchto služeb najdete zde.