Bílá kůže BMW Z4 prostě sluší

BMW Z4 patří i po letech mezi zajímavé modely. Drží si svou cenu a lidé se po vás stále často ohlédnou. Není tedy divu, že se jedná o dobrý záměr pro investici nebo renovaci. V naší dílně jsme se postarali o renovaci sedaček a dalších kožených prvků interiéru u jednoho z nich.

Původní zadání vypadalo jednodušeji, než nakonec vše bylo. Ale to se u kůže stává. Takže pěkně popořadě. Vyčistit obě sedadla a sedadlo řidiče zrenovovat. Zacelit drobné praskliny a dobarvit. Tak znělo přání zákazníka. Při důkladném čištění jsme ale zjistili, že většina koženého povrchu má už jen velmi slabou vrstvu barvy, která by se za pár měsíců stejně ztratila a majitel by k nám musel znovu.

Po schválení rozsahu a s tím spojeným navýšení rozpočtu jsme se pustili do práce. Čištění, tmelení, broušení, barvení a lakování. Docílit stejné barvy v celém interiéru nebylo snadné, ale povedlo se a výsledek vidíte sami.

Práce s kůží nás baví a těší nás dělat radost kvalitním výsledkem. Pokud řešíte jakýkoliv problém v interiéru vašeho automobilu, obraťte se na nás.